★ Virs 70 Eur BEZMAKSAS Piegāde ★

Ūdens Strukturizētāji


DZĪVES ZIEDS
Radīšanas prototips

Dzīvības zieds sastāv no daudziem apļiem, kas savstarpēji pārklājas. Sākuma punkts ir aplis centrā.
Šajā aplī ir pārstāvēta ģeometriska pamatstruktūra, kas atklāj sākotnējo visas dzīvības rašanos no viena avota. Atslēgvārds: šūnu dalīšanās. Šūnu dalīšanās turpinās, līdz katra radība ir sasniegusi atbilstošu un harmonisku formu. Tā kā šis simbols tiek izmantots izstrādājumos, tad tajos ielietais  ūdens atceras šo “sākotnējo kodu”, pateicoties dzīvības zieda ietekmei. Ūdens arvien savas molekulas izkārto simetriski, atbilstoši tā pamatstruktūrai - sešstūrim. Un tā pati oriģinālā sešstūra forma ir atrodama arī dzīvības ziedā!
Tā kā visi mūsu produkti ir radīti, izmantojot zelta griezumu, jūs no visiem saņemsiet atdzīvinātu, aktivizētu ūdeni.
Bet ar dzīvības ziedu trauka apakšā ir arī iespēja bagātināt ūdeni ar papildu informāciju. Ir 4 dažādi dzīves zieda veidi, un tie darbojas līdzīgi garšvielām - padara atdzīvināto ūdeni vēl labāku un bagātīgāku. Krāsām ir atšķirīgas ietekmes uz cilvēku, tās izraisa emocijas un rada asociācijas. Zieds tiek iededzināts no trauka ārpuses 600 °C temperatūrā.

 

Zelta griezums

Zelta attiecība ir acīmredzama visur dabā, tāpēc arī mēs to izmantojam kā galveno principu  izstrādājumu dizainā. Tā pamatā ir vienādas proporcijas, kad attiecība starp lielāko un mazāko daļu ir tāda pati kā starp kopumu un lielāko daļu. Šī attiecība, šī formula - skaitlis matemātikā - ir 1,618.
Visi stikla un porcelāna izstrādājumi ir rūpīgi izstrādāti saskaņā ar zelta griezumu, padarot katru izstrādājumu patiesi patīkamu acīm un enerģētiski saskaņotu ar dzīvības spēka enerģijas plūsmu. 


Fibonači skaitļu virkne dabā

Fibonači skaitļu secība ir balstīta uz to pašu principu kā zelta griezums, tā apraksta augšanas procesu īpašības, kas sastopamas dabā, piemēram, augu lapu un ziedu izkārtojumu. Tā rodas, piemēram, kreisās un labās puses spirālēs ar attiecību 8 pret 13 vai 21 pret 34 (visi skaitļi ietilpst Fibonači virknē.) Dalot šos skaitļus, rezultāts vienmēr ir 1,618, kas ir pazīstams kā “fī” jeb zelta griezums.
Katrs atsevišķs saulespuķu zieda centrs veido kreisās vai labās puses spirāles. Ievērības cienīgs ir fakts, ka spirāļu skaits bez jebkādiem izņēmumiem ir tikai blakus esošie Fibonači virknes skaitļi. Piemēram, saulespuķu serdeņos vienmēr atradīsiet spirālveida kombinācijas  21/34, 34/55, 55/89, bet īpaši lielās saulespuķēs arī 89/144. Šis princips attiecas arī uz margrietiņām, priežu čiekuriem, kāpostiem, ananāsiem ...

Fibonači skaitļu secība:
1 + 1 = 2, 1 + 2 = 3, 2 + 3 = 5, 3 + 5 = 8, 5 + 8 = 13 ...
21 + 34 = 55, 34 + 55 = 89, 55 + 89 = 144 ...
Attiecība starp diviem skaitļiem Fibonači virknē vienmēr ir 1,62, kas ir zelta griezums.
34: 21 = 1,62 55: 34 = 1,62 89: 55 = 1,62

Dzīvības zieda variācijas


Jūs varat intuitīvi izvēlēties sev piemēroto dzīves zieda variāciju, kas visvairāk piesaista, vai varbūt turpmākā informācija palīdzēs jūsu izvēlē.

 

Zelts
Šī variācija ar zeltu ir vispopulārākā pasaulē. Zelts vēsturiski ir pazīstams ar savu enerģētisko spēku. Tāpēc šis zieds bagātina aktivizēto ūdeni ar dzīvības spēka enerģiju.

Laimīgs
Skatīšanās uz varavīksni mūs priecē. Varavīksnes krāsas mūs pozitīvi ietekmē, jo katrai ir sava vibrācijas frekvence. Tāpēc šis zieds bagātina ūdeni ar optimismu, ar pozitīvu attieksmi pret pasauli un sevi.

Balta
Balta krāsa ir pazīstama ar savu tīrību. Tā saistās ar labo, godīgumu, sākumu, nevainību un pilnību. Šis zieds palīdzēs jums paplašināt uztveri un liks justies atvērtākam jaunām iespējām un ieteikumiem.

Platīns
Zemes garozā ir tikai 0,005 daļas platīna uz miljonu. Tā kā šis metāls ārkārtīgi reti sastopams uz mūsu planētas, cilvēkiem, kuriem tas pieder, vajadzētu būt ļoti lepniem. Tāpēc šis zieds ir labs, lai stiprinātu pašapziņu un mīlestību pret sevi.